J. Krupka
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)