Ludmila Mazancová (1944)
olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)