Ludmila Mazancová (1944)

Chrpy ve váze

olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 277131

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)