Večerní krajina
olej, karton, 35 x 45 cm, sign. PD VStein, rám, na rámu drobné oděrky
ID: 277433
Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:36
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)