Karel Souček (1915-1982)

U vody

akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám

ID: 279760

Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02

Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK