Josef Liesler (1912-2005)

Sen noci svatojánské

litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, papír místy pokrčený

Antiqari.at Radhošťská

ID: 280400

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:38

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)