Karel Müller (1899-1977)

Tři kříže

litografie, 14,1 x 8,9 cm, PD značeno na kameni Karel Müller

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 280760

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:22

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)