Rudolf Václavík (1898-?)

studium na akademii ve Vídni; malíř; zabýval se malbou měst, především maloval Prahu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)

akvarel, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Václavík, rám

studium na akademii ve Vídni

ID: 281260

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:36

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)