Dvě cvičitelky
akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem.
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 281286
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:11
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)