Jiří Načeradský (1939-2014)

Dvě cvičitelky

akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem.

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 281286

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:11

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)