Rodina na výletě
akvarel, pastel, karton, 1991, 69,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 91, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem.
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 281302
Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:27
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)