Jiří Načeradský (1939-2014)

Dvě ženy / Cvičitelka

akvarel, pastel, papír, 2004, 29,5 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2004, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem.

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 281316

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:41

Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)