Lada Knápková (1982)
akryl, plátno, 2007, 45 x 70 cm, sign. vzadu Lada Knápková 2007
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:50
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)