Březinová

Horská krajina

olej, sololit, 2000, 50 x 50 cm, sign. PD Březinová 2000

ID: 281471

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:16

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)