Žena v kroji
akvarel, běloba, uhel, papír, 43 x 26 cm, sign. PD, rám, na papíře jsou místy skvrny od vody
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
ID: 281477
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:22
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)