Portrét

olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám

ID: 281478

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:23

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)