Ulice
olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281480
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)