olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám
žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž
ID: 281482
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:27
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)