Josef Liesler (1912-2005)

litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110

ID: 281546

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:49

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)