Josef Liesler (1912-2005)

Záhadná skříň u jezera

litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140

ID: 281548

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:51

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)