Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Dívka srdce

litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová

ID: 281558

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:01

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)