Pařížský motiv
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka)
Literatura: publikováno v: Kabinety Vzpomínek (1993)
žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
ID: 281745
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:08
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)