Pařížský motiv
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka)
Literature: publikováno v: Kabinety Vzpomínek (1993)
the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
ID: 281745
Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:08
Current price: 18.000 CZK (750 €)