Stanislav Hlinovský (1924-1994)

Ulička

litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský

žák prof. SChenka a Hejného

ID: 227005

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:56

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)