Arthur Graff (1906-1971)

Château de Kintzheim

tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67

ID: 229156

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

Plánované ukončení: 04. 06. 2020 15:11

Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)