Karla Ryvolová (1940)

Dáma v klobouku

litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová

žákyně C. Boudy, K. Lidického

ID: 238147

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 13. 10. 2020 19:38

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)