Ex libris Mudr. Věry Langrové
litografie, 1959, 10 x 7,5 cm, sign. DU Liesler 59
ID: 269878
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:41
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)