Povoz
litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M.
žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
ID: 280770
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:40
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)