Za městem
akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem.
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 281285
Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:10
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)