Ladislav Svoboda (1986)

Rozhledna

akrylové fixy, plátno, 2019, 80 x 100 cm, sign. LD LS, popsáno autorem LN ROZHLEDNA a PN PRO NEJDRAŽŠÍ ŽENU V MÉM SRDCI, PD 2019 konec 29.4.- začátek 29.1. v, Ladislav Svoboda vystudoval vysokou školu, kde získal magisterský titul, ale jeho omezená schopnost komunikovat s lidmi mu zabraňuje vykonávat běžné zaměstnání. Na svých kresbách velkého formátu pracuje pomalu a trpělivě. Jako předlohy mu slouží fotografie, které nejdříve překreslí na papír a následně kresbu zakryje pestrobarevnou mozaikou, která zaplní celý papír. Jeho náměty jsou velmi různorodé, najdeme mezi nimi exotická zvířata, rodinné fotografie i hrdiny videoher. Občas kresby využije jako ilustrace k vlastním sci-fi románům. Jeho oblíbeným materiálem jsou inkoustové fixy a v poslední době nová vymoženost: akrylové fixy.

Vystaveno: Nespoutané prostory, DOX, 5.12.2019 - 20.1.2020

ID: 26

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)