Ladislav Svoboda (1986)

Rozhledna

akrylové fixy, plátno, 2019, 80 x 100 cm, sign. LD LS, popsáno autorem LN ROZHLEDNA a PN PRO NEJDRAŽŠÍ ŽENU V MÉM SRDCI, PD 2019 konec 29.4.- začátek 29.1. v

Exposed: Nespoutané prostory, DOX, 5.12.2019 - 20.1.2020

ID: 26

Auction price: 12.000 CZK (480 €)

FIRST BID TERMINATED: 25. 03. 2021 15:00

Current price: 12.000 CZK (480 €)