Ladislav Svoboda (1986)

Kiki

akrylové fixy, plátno, 2020, 60 x 90 cm, sign. LD KIKI 12.9.-30.10.

ID: 28

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)