Ladislav Svoboda (1986)

Kiki

akrylové fixy, plátno, 2020, 60 x 90 cm, sign. LD KIKI 12.9.-30.10.

ID: 28

Auction price: 9.000 CZK (360 €)

FIRST BID TERMINATED: 25. 03. 2021 15:00

Current price: 13.000 CZK (520 €)

Last auctioneer: ID7**9 History of bids