Zdeňka Burgetová (1934)

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Dívka s květinami hnědo zelená

litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 36/100

žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

ID: 498

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2021 09:30

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)