Oldřich Kulhánek (1940-2013)

lept, 1983, 16,7 x 10,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 83, rám, rám ve dvou rozích poškozen

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 16

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)