Zbyněk Kočí Kreslený humor

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná.

  • Zbyněk Kočí

    Kam jdeš, troubo!

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:30

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Specialita

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:31

    akvarel, tuš, papír, 1975, 30 x 32 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, text:…Naše specialita?... Čekal jsem na obsluhu přes půl hodiny viďte… No tak to by byla ta nejznámější…, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Tanec

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:32

    tisk, 1975, 12,6 x 14,8 cm, sig. LN Zbyněk K. 15.12.75, výstřižek z novin, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text (tisk): …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej kůň…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Zbyněk Kočí

    Kapající kohoutek

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:33

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Dostal jsem pětku, mami,…spravil jsem S. učitelce kapající kohoutek…, ohnuté rohy, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Do kopce

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:34

    akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Úplně beze slov

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:35

    akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 19 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi opět srdečně Zbyněk Kočí, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Anděl

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:36

    tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, zašpíněný papír, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Výstražné trojúhelníky

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:37

    tuš, papír, 1975, 19 x 30 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: POUZE DNES: Zpětná zrcátka, Výstražné trojúhelníky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Překvapení pod stromeček

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:38

    tuš, papír, 1973, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Něco exklluzivního co máš jen pod pultem,…má to být pro tebe překvapení,…pod stromeček…, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Bacha na ženský

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:39

    tuš, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Panu Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: Žensky rafinované klamání tělem, přehunté, natržený roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Promiň miláčku

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:40

    tuš, papír, 26 x 22,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …promiň miláčku, …ale má žena mě tak miluje, že i když je mi nevěrná, tak zásadně jen s těmi, kteří se mi podobají!!, popsané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Beze slov

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:41

    tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Na váze

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:42

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Těžká váha

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:43

    tuš, papír, 1972, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, přehnuté, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Čtení novin

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:44

    tuš, papír, 1975, 24 x 25 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Pravydla českého pravopisu

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:45

    tuš, papír, 1975, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Úplně beze slov

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:46

    propiska, tužka, papír, 1975, 33 x 45 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, přeložené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Povoláním tavič

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:47

    tuš, papír, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Mysllím, synku, že povolání taviče nebude pro tebe to nejvhodnější…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Tisícovka kapesného

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:48

    tuš, papír, 33 x 35,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K. text: …Mám tu od našich přes tisícovku kapesnýho, takže od tebe vždy odkoupím těch potřebnejch devět věrtelů, abych moh s tebou večer, ven…, potrhané okraje, přehnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Škola

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:49

    tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Ach dítě, dítě,…co jen s tebou bude, až tady nebudu….., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Proměna

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:50

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbynek Kočí, text: Teprve vojna udělá z člověka správného chlapa!, propíchnuté, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Čekání

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:51

    tuš, papír, 1974, 30,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Na to, abych o tobě říkala jen to nejlepší, si musíš ještě počkat, Pepíku, ….až budu vdovou…, přeložené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Tři přání

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:52

    tuš, papír, 1975, 29,5 x 26 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Když mě pustíš samotnou na dovolenou…Splním ti tři přání…, popsané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    MDŽ

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:53

    tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Zdeninně srdečně Zbyněk Kočí, text: …Taky jste dnes od manžela nic nedostala, viďte,…Tak dovolte,…Jen malá pozornost…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Výstava samorostů

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:54

    tuš, papír, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD ZK. , zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    PF76

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:55

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu