Jana Reinerová (1946)

Strahovská brána

litografie, 6,7 x 8,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 124011

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:45

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu