Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:39

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:38

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:37

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:36

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:35

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:34

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:33

    lept, 32,9 x 23,4 cm, sign. PD Fr. Ronovský, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:32

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:31

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:30

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:29

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Kytice s vlčími máky

    Položka č.: 231302

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:28

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • J. Pešek

    Kytice

    Položka č.: 228684

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:27

    litografie, 38,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Pešek, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:26

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:25

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:24

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:23

    olej, plátno, 49 x 40,5 cm, sign. PD J. Lampel, rám, oříznuté plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:22

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:21

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Studánka II.

    Položka č.: 228653

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:20

    lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:19

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:18

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:17

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226968

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:16

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:15

    olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:14

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:13

    olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:12

    tisk s kresbou, 2015, 29,5 x 41,5 cm, uprostřed: Slíva was here 27.11.15, pasparta, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:11

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Akt ženy

    Položka č.: 224419

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2020 15:10

    uhel, papír, 1976, 33,5 x 28,8 cm, monogr. PD SH 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook