• Ludmila Jiřincová

    Letní loďka

    Položka č.: 255428

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 22:22

    lept, 6 x 9 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Loďka s květy

    Položka č.: 255427

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 22:20

    kolorovaný lept, 7,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Paví loď

    Položka č.: 255426

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 22:18

    kolorovaný lept, 8,5 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Domek na lodi

    Položka č.: 255425

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 22:16

    lept, 7 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Přístav na periferii

    Položka č.: 255424

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 22:14

    litografie, 1949, 22 x 30,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1949, Po stranách ohmataný, místy ohnutý papír (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, U…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 255422

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 22:10

    litografie, 1983, 19 x 16,5 cm, sign. DU F. Gross 83, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Marie Martinová

    Položka č.: 255420

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 22:06

    dřevoryt, 1974, 23 x 11 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    Položka č.: 255411

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:48

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 17/64, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Staroměstská věž Karlova mostu

    Položka č.: 253852

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:32

    litografie, 1966, 13,5 x 20 cm, sign PD Cyril Chramosta, pasparta, autorský list, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Novák

    (1888-?)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 253851

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:30

    lept, 12,8 x 10,1 cm, sign PD Jan Novák, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Horyna

    (1937-2009)

    Bratislava, Dom U dobrého pastiera

    Položka č.: 253847

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:20

    litografie, 1997, 16,5 x 12 cm, sign PD Ivan Horyna 1997, rám, 16/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Petrolejová lampa

    Položka č.: 253846

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:18

    litografie, 21 x 4,4 cm, sign PD Chramosta, pasparta, 8/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 253842

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:15

    akvarel, tuš, papír, 21 x 29 cm, rám, rám mírně poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Varianty loďí

    Položka č.: 252598

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 21:00

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., při okrajích mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    V zálivu

    Položka č.: 252595

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 20:58

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., v pravém horním rohu skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stříbrná kompozice

    Položka č.: 252210

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 20:48

    linoryt, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Pohled mezi domky

    Položka č.: 251852

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 20:26

    olej, plátno, 1953, 33,5 x 28,5 cm, sign. DU KO 53, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jindřich Hlavín

    (1877-1958)

    Chalupy

    Položka č.: 251849

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 20:22

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Eduard Antal

    Kompozícia I.

    Položka č.: 251725

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 20:17

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Staroslovanský cyklus

    Položka č.: 251205

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:54

    litografie, 1944, 27 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, autorský nátisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Na loži

    Položka č.: 251202

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:52

    litografie, 20 x 14,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Dívka ( PF 1966 Václav Šmejkal)

    Položka č.: 251189

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:46

    dřevoryt, 1965, 9,7 x 10,3 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 251182

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:44

    pastel, litografie, papír, 1966, 13 x 15,5 cm, sign. PD JosefHodek 66, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 251156

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:36

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Položka č.: 251142

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:30

    litografie, 1977, 12 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 77, tištěno jako přání: papír uprostřed přeložen, na levé straně grafika, na pravé straně papíru přání od Lumíra Randýska, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny …

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Pohled na hrad

    Položka č.: 250961

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:26

    litografie, 13,6 x 15,8 cm, sign. PD, č. 146/200, papír mírně zažloutlý, v rozích papír odřen od lepící pásky (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Květy

    Položka č.: 250956

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:24

    dřevoryt, 1980, 14 x 8,4 cm, sign. DU Liesler 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Podkarpatské Rusi

    Položka č.: 250906

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:12

    dřevoryt, 1937, 27,5 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Toaleta

    Položka č.: 250897

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:10

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 9,9 x 6,3 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakl…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Konečný

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 250866

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:04

    bromostříbrná fotografie, 23,2 x 15,4 cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)