• Zdeněk Mézl

    19. Století

    Položka č.: 245932

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:35

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Kamila Ženatá

    Večerní sad

    Položka č.: 244933

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:20

    lept, 1979, 32 x 42 cm, sign. PD Kamila Ženatá 1979, č. 10/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242490

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    Položka č.: 242487

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 239628

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2020 15:03

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Pohár

    Položka č.: 230669

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 15:28

    mezzotinta, 1978, 17,4 x 13,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 40/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník

    Položka č.: 226664

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 14:52

    lept, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    V basilice

    Položka č.: 226479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 14:34

    akvatinta, 1946, 31,5 x 23,2 cm, sign. PD R. Ondráček 46, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 226412

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 14:31

    dřevoryt, 11,2 x 31 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Znamení berana

    Položka č.: 226335

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 14:16

    lept, 1942, 18,5 x 14,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Stráž

    Položka č.: 226235

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 14:08

    dřevoryt, 1955, 22,2 x 15,1 cm, sign. PD M. Florian, č. 68/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Josefa Svobody

    Položka č.: 226234

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 14:07

    dřevořez, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967 František Kozák

    Položka č.: 226148

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 15:37

    litografie, 9,6 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Vltava od Baby

    Položka č.: 226143

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 15:36

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Suchý

    Spánek

    Položka č.: 221446

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 15:16

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vítězslav Nezval

    Položka č.: 220355

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 15:04

    dřevořez, 21,5 x 18,5 cm, sign. PD MFlorian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice

    Položka č.: 220300

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 14:45

    linoryt, 1974, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD V junek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Portréty dívek

    Položka č.: 219783

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 14:25

    fix, papír, 7,8 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 14:08

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaká dvojatost

    Položka č.: 196206

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:09

    dřevoryt, 6,5 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Praotec Čech

    Položka č.: 196197

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:05

    dřevoryt, 12,3 x 8,3 cm, monogr. PD F. B, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Surovost válek

    Položka č.: 196196

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:04

    dřevoryt, 6,5 x 6,8 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Kázání

    Položka č.: 196192

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:03

    dřevoryt, 7,5 x 12,7 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Děti

    Položka č.: 196189

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:01

    dřevoryt, 12 x 12 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Italská scenérie

    Položka č.: 180932

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 14:22

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

    Partie z Prahy

    Položka č.: 177396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 14:03

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Průčelí továrny

    Položka č.: 249248

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2020 00:00

    olej, plátno, 16 x 10,5 cm, sign. LN Kos, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)