Bedřich Šimon (1902-?)

Kameníci

litografie, 36,6 x 52,8 cm, značeno PU na kameni Ši 1985, Udělení čestného titulu

žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

ID: 132028

Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:18

Aktuální cena: 130 CZK (6 €)