Vratislav Jan Žižka (1926)

Kmeny

litografie, 20 x 13 cm, sign. PD V. J. Žižka, autorský tisk

ID: 133881

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 09:35

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu