Alfréd Rozum

Mučedník

olej, plátno, 35 x 25,4 cm, sign. PD A. Rozum

ID: 136643

Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 21:40

Aktuální cena: 501 CZK (19 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu