Jan Václav Sládek (1909-1992)

Náměstí

litografie, 24,7 x 16,7 cm, sign. PD Jan Sládek, 76/200

žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

ID: 138317

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:48

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)