Jaroslav Hořánek (1925-1995)

Klaun

litografie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 76/123

žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

ID: 139097

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:10

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)