Jana Reinerová (1946)

Rybník

litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 182185

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2020 19:17

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu