Ewa Nemoudry (1957)

Plavba

litografie, 33 x 20 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 90/150

studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

ID: 182518

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:06

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)