L. Hoffmanová

litografie, 1999, 49,2 x 32,2 cm, sign. PD L. Hoffmanová 99, 5/20, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)

ID: 189322

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:09

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)