Veronika Havelková

Bambulovníci

litografie, 2001, 32,6 x 27 cm, sign. PD Veronika Havelková 2001, 18/22, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír

ID: 189324

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:07

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)