Zuzana Šípová

litografie, 2000, 32,7 x 49 cm, sign. PD Zuzana Šípová 2000, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)

ID: 189327

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:55

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)