Soňa Randová

Pozdní odpoledne

litografie, 1999, 32,2 x 23,4 cm, sign. PD Soňa Randová 99, 24/28, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír

ID: 189328

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:46

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)