Jan Javorský (1903)

Zámek v Mělníku

litografie, 1970, 30,5 x 25,7 cm, sign. PD Javorský 70, 59/100

ID: 189337

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:11

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)