Jana Reinerová (1946)

Tunis

litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/38

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 191085

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 18:10

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu